Морской бушлат ВМС США Alpha Industries UN Pea Coat (black)

3800

Оригінальний морської бушлат від Alpha Industries. Нейлонова стеганная підкладка з наповнювачем з поліестеру. Верх: шерсть 75%, нейлон 25%. Два зовнішніх і дві внутрішні кишені. Задній розріз для додаткового комфорту. 10 гудзиків, застібається аж до шиї. Двобортна конструкція. Колір: чорний, темно-синій (Navy). Температурний режим: -5C + 5C.

Очистить
Артикул: MJN45032C1-black Категория:

Описание

Морской бушлат USN Pea Coat сделан из материала, который содержит 75% шерсти Melton, имеет утепленную стегала подложку, что делает его достаточно теплым. Уникальная конструкция придает этому изделию функциональность и прекрасный внешний вид. Два передних вертикальных кармана всегда будут держать ваши руки в тепле, для дополнительного удобства имеет два внутренних кармана. В настоящее время используется ВМС США.

Бренд

Alpha Industries

Alpha Industries - американський виробник одягу, заснований в 1959 році в Ноксвіллі, штат Теннессі, і спеціалізується на американському військовому стилі та модному одязі. Альфа виготовляє такі предмети, як льотні куртки та жилети, і виготовляє куртки для військових США, як куртка M65, вже понад півстоліття.

Дополнительная информация